LKS Czarków Gospodarze

Autor:

Utworzono:

30.07.2020

W pierwszej połowie Leśnik nie umiał sobie wypracować stuprocentowej sytuacji. Najbliższej zdobycia gola był Marek Jędyczek, ale jego strzał przeszedł obok bramki. Natomiast gospodarze kontrowali i 2 kontry mogły zakończyć się gole. Najpierw piłka minimalnie przeszła obok słupka, a później Kobiórzan uratował słupek.

W drugiej połowie zespół z Kobióra zagrał bardzo mądrze, cały czas prowadząc grę i nie narażając się na żadne kontry. Efektem dobrej gry była szybko zdobyta bramka po przerwie. Marcin Myszor podał w pole karne, piłkę przepuścił Tomasz Zawadzki, Dawid Kulisz wyszedł sam na sam i strzelił obok bezradnego bramkarza Czarkowa. Druga bramka padła w 72 minucie. Wprowadzony chwilę wcześniej Patryk Serafin dograł do Adriana Chroboka, ten wyszedł sam na sam, minął bramkarza i strzelił do pustej bramki. Zwycięstwo mogła być bardziej okazalsze, ale skończyło się na skromnym 0:2.

07.09.2014.(niedziela), 17:00 - Czarków

LKS Czarków 0:2(0:0) Leśnik Kobiór

0:1 - Dawid Kulisz, 53 min

0:2 - Adrian Chrobok, 72 min

Sędziowali: Sebastian Hutny (główny) oraz Łukasz Kruk i Paweł Dziopak (asystenci)

Czarków: Bogusław Tan - Artur Bryła, Przemysław Nowok, Wojciech Janocha, Tomasz Srogoń (81.Jakub Leśnikowski), Grzegorz Kuźnik, Witold Mrzyczek, Arkadiusz Stencel, Łukasz Kubiczek, Robert Lachowski (46.Karol Nowok), Paweł Hofman (81.Piotr Wrożyna).

Rezerwowi: Mateusz Spiałek, Krzysztof Koczuba, Grzegorz Zuber.

Trener: Bogusław Tan.

Leśnik: Wojciech Kłakus - Marcin Myszor, Rafał Białas, Robert Hyba, Sebastian Suchan (85.Rafał Ulman) - Paweł Targiel, Adrian Chrobok, Dawid Kulisz - Marek Jędyczek (81.Bartosz Kozyra), Tomasz Zawadzki (65.Patryk Serafin), Rafał Pasternak (90.Rafał Kalinowski).

Rezerwowy: Dawid Szromek.

Trener: Adrian Cebula.

Żółte kartki: Witold Mrzyczek (35.faul), Grzegorz Kuźnik (76.faul), Arkadiusz Stencel (90+2.faul) - Marek Jędyczek (45.faul).

Wiadomości (utwórz nową)