Adam Gerlich

Utworzono:

17.10.2015

Kolejny raz ŁTS okazał się dla nas za silny.

Od początku na nas ruszyli czego efektem była zdobyta przez nich bramka w 12 minucie. Od tego momentu gospodarze nieco zwolnili, dzięki czemu spotkanie się wyrównało. Niestety w samej końcówce pierwszej połowy daliśmy się skontrować i przegrywaliśmy już 0-2

Po przerwie miejscowi kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku, nam natomiast brakowało pomysłu bądź precyzji gdy znajdywaliśmy się pod polem karnym ŁTSu.

Miejscowi natomiast w ostatnim kwadransie przeprowadzili jeszcze dwie skuteczne akcje, co ostatecznie przypieczętowało naszą porażkę. Porażką niestety jak najbardziej zasłużoną, chociaż może odrobinę za wysoką.

Nie możemy jednak się załamywać, bo przed nami jeszcze cztery spotkanie do zakończenia rundy jesiennej, a więc jeszcze sporo punktów do zdobycia. Najbliższa okazja za tydzień w sobotę, kiedy to na własnym boisku podejmiemy Naprzód Rydułtowy